sobota, 16 października 2010

October 16, 2010.

Hej. ;)
Jak Wam mija dzień? Jaką macie pogodę? 
Dzisiejszy dzień zaliczę do jednych z nudniejszych w ostatnim czasie. Cały dzień przesiedziałam w domu, ta pogoda mnie już denerwuje. Ogólnie jest w porządku, "pogodziłam się" z przyjaciółką, a właściwie odnowiłyśmy swój kontakt. Cieszę się. Przynajmniej jest jedna osoba w tym mieście z którą mogę porozmawiać o Justinie. :D
Dzisiaj doznałam ogromnego szoku, @littlecmagical oraz @Paulineszek stwierdziły, iż jestem jedną z najlepszych Belieberek. Byłam tak zaskoczona, że nie mogłam w to uwierzyć. Jeszcze raz serdecznie im dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. :)
Poruszę dość nietypowy temat. Ostatnio bardzo dużo mówi się na temat wiary. Zrobię tutaj taką małą sondę, a w następnej notce napiszę przemyślenia na ten temat. 
Jesteście katolikami, chrześcijanami, nie wierzycie w niektóre rzeczy zawarte w Biblii, a może jesteście niewierzący? Piszcie, chętnie poczytam Wasze wypowiedzi na ten temat. :)
Tymczasem kończę, bo nie chcę już nikogo nudzić.
Zapraszam jeszcze na tego bloga: http://polish-beliebers.blogspot.com/ <-- wszystkie najnowsze informacje na temat akcji #PolishBeliebers oraz wywiad ze mną. :)
Dobranoc. <3Peace, Love & Belieb.

1 komentarz: