poniedziałek, 25 października 2010

October 25, 2010.

Hej.
Haha, to jest mój dzień! Mam wenę i wszędzie dodaje coś nowego. W poprzedniej notce wspominałam o pisaniu bloga o JB i dotrzymałam słowa. Dzisiaj rano założyłam bloga, napisałam już prolog i pierwszy rozdział. Oto link do bloga > http://imaginary-beliebers-world.blog.onet.pl Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba i będą czytać.
Jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to nie byłam znów w szkole. Postaram się to ukryć przed rodzicami, bo będę miała przesrane, ale zobaczymy co da się zrobić. Nie poszłam, bo wczoraj wieczorem złapał mnie katar i po prostu nie mogłam wytrzymać dzisiaj rano. Siedziałam przed komputerem, a na biurku leżał stos chusteczek higienicznych. Na dodatek później zaczęła mi lecieć krew, ale to już chyba z osłabienia.
Jak pewnie niewiele z Was wie, kiedyś byłam fanką Pussycat Dolls i Rihanny. Pussycat Dolls już mi się totalnie znudziło, ale znowu strasznie polubiłam Rihanne. Ma świetne nowe piosenki, a jej nowe zdjęcia - przepiękne. Oto jedna z piosenek, której nie mogę przestać słuchać - http://www.youtube.com/watch?v=Vnz8rVxQ7Z0 .
Jeśli już mowa o Rihannie, dodam kilka jej zdjęć.





Rihanna jest śliczna, uwielbiam te zdjęcia. A Wy, jakich wykonawców słuchacie/lubicie? 

Tyle ode mnie, miłego dnia. ;)




Peace, Love & Bieber.



4 komentarze:

  1. ZAPRASZAM CIE NA SWOJEGLO BLOGA ! PRZECZYAJ CHOACIAZ 2 ROZDZIALY ! MAM NADZIEJE ZE CI SIE SPODOBA

    OdpowiedzUsuń
  2. ja uwielbiam Rihanne a zwłaszcza przebój tego roku "whothat chick" wejdz na mojego bloga ..? i napisz komnetarzy plis x3 spoko blog

    OdpowiedzUsuń